KONST / Litografier / Färglitografi 6715624
*
nr 671 5624
Peter Klasen
(f. 1935)
Färglitografi , Peter Klasen (f. 1935), 6/200, 40x30
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 december 2010
kl 19:19:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/12 23:49:31
1
100 kr
3/12 19:44:38
2
150 kr
6/12 19:10:31
3
200 kr
6/12 19:12:51
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad peter klasen
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15
*
Peter Klasen
nr 671 5624
Peter Klasen
(f. 1935)
Färglitografi , Peter Klasen (f. 1935), 6/200, 40x30
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 december 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/12 23:49:31 | 1 | 100 kr |
3/12 19:44:38 | 2 | 150 kr |
6/12 19:10:31 | 3 | 200 kr |
6/12 19:12:51 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad peter klasen
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:15